copyrights

Zygmuntowska - Sala Weselna Nowy Sącz, ul. Zygmuntowska 17, Tel: 690 980 349. Zapraszamy!

Dekoracja sali weselnej - na co zwrócić uwagę?

Każda Młoda Para ma prawo do wyboru własnego stylu czy motywu. Jest w czym wybierać... Obrusy, serwetki, kwiaty, świece - to elementy podstawowe. Przy oryginalnym motywie z pewnością potrzebne będą dodatkowe ozdoby. Pamiętajmy, że przy planowaniu dekoracji zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Po pierwsze, wykorzystajmy potencjał wnętrza w którym organizowany jest ślub!

Świetlista oprawa - lampiony, lampki, świece

Świece i lampki z powodzeniem możemy wykorzystać do dekoracji stołów, ale też ścian i sufitów. Poustawiane na podłodze lampiony czy malutkie lampki nad stołami z pewnością dodadzą uroku każdemu wnętrzu. Takie uniwersalne dodatki pasują do niemal każdej stylistyki, podkreślając romantyczność całego wydarzenia.

Spersonalizowane dodatki ślubne

Personalizowane dodatki zyskują coraz to większą popularność, nadają indywidualnego charakteru i cieszą oko. Pomysłów jest naprawdę wiele, większość z nich można wykonać samemu, choćby wykorzystując butelki po winie (które oklejamy personalizowaną etykietą z numerem stołu, bądź wykorzystujemy w roli wazonu). Modne są również czekoladki z personalizowanym nadrukiem - ze zdjęciem, podziękowaniem bądź datą ślubu.

Do łask wracają także figurki na tortach weselnych, oczywiście, nie te plastikowe i bezosobowe. Wiele firm oferuje efektowne wykonanie takich figurek, będących odwzorowaniem realnej Pary Młodej. Ciekawymi pomysłami są także personalizowane spinki do garnituru, etykiety na butelki, dekoracje z korków po winie, drewniane litery, rustykalne serca... w Internecie znajdziemy ogrom inspiracji i pomysłów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy?

Nie da się ukryć, że dekoracja weselnej sali to zajęcie niezwykle czasochłonne, wymagające od Młodej Pary zaangażowania i estetycznego wyczucia. Wielu nowożeńców decyduje się na wynajęcie wykwalifikowanych osób. Przed nawiązaniem współpracy warto szczegółowo dopytać o podstawowe kwestie: przy rozmowie o kosztach, zapytajmy o cenę poszczególnych usług dodatkowych. Czy istnieje możliwość wypożyczenia wybranych elementów np. wazonów czy świec. Ustalmy sztywny termin wykonania dekoracji, a także formę kontaktu.

Warto poszukać inspiracji do wykonania samodzielnych gadżetów, bądź zlecić zadanie profesjonalistom. Dodatki tego typu nadadzą uroczystości niezwykły klimat i podkreślą rangę wydarzenia. Udekoruj więc swoje wesele!